KONST / Litografier / Färglitografi 13464551
nr 1346 4551
Eskil Nordell
(f. 1921), Sverige
Färglitografi, Blomförsäljerska. Signerad, numrerad 239/260. Motivet: 46x37 cm
Eskil Nordell, född 1921, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:43:26
100 kr
150 kr
Eskil Nordell
Läs mer om Eskil Nordell